Riešo voliarinio gangliono artroskopinė operacija

Riešo voliarinio gangliono artroskopinė operacija

Atliekama artroskopinė riešo sąnario operacija, esant delninės (voliarinės) pusės ganglionui. Operacija vyskta naudojant dorzalius portalus. Atliekama kapsulės rezekcija gangliono užuomazgos zonoje. Kai pasimato ilgoji nykščio lenkiamoji sausgsylė (FPL) – operacija baigama.

2 komentarai apie “Riešo voliarinio gangliono artroskopinė operacija

 1. Sveiki. 7 metus turiu ganglioną ant dešinio riešo. Niekada nebuvo skausmingas. Vakar atsirado skausmas judinant riešą, taip pat negaliu ištiesti /pakelti dviejų vidurinių pirštų. Ar tokia būklė pavojinga? Šiuo metu esu užsieny, norėčiau operuotis Lietuvoje. Bet planuoju grįžti tik po 3 mėnesių. Kaip galėčiau sau laikinai padėti, kokius tyrimus reikėtų atlikti? Ar operuotis reiktų nedelsiant?

  1. Laba diena.

   Nepanašu, kad situacija būtų pavojinga. Jums, tikėtina, kad išsivystė sausgyslių uždegimas (tenosinovitas). Kelias dienas pavartokite priešuždegiminius vaistus ir būklė turėtų pagerėti. Dėl operacijos – kreipkitės į mane asmeniškai el.paštu ar telefonu. Skubos operacijos šiuo metu tikrai nėra. Prieš operaciją reikės atlikti riešo MRT tyrimą, jei nepavyks to padaryti valstybėje, kurio esate, bus galima atlikti ir Lietuvoje.

   Pagarbiai,
   Gyd. Kęstutis Bliznikas
   artroskopija.lt / artroskopija.com / artroskopija.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.