Čiurnos sąnario artrozė ir laisvi kūnai, sinovitas

Čiurnos osteoartrozė (OA). Čiurnos sąnario artrozė arba tiksliau blauzdinio pėdos sąnario artrozė – nėra jau toks retas susirgimas. Jis pasireiškia degeneraciniais kremzlių pakenkimais,  sinovinio audinio išvešėjimu, laisvais kūnais sąnaryje.  Susirgimas pasireiškia čiurnos skausmu, susitingimu, patinimu, sumažėjusia judesių amplitude ar strigimu. Atliekant artroskopiją  pašalinami degeneraciniai kliūvantys pakenktų kremzlių lopai, pašalinimas sinovinio audinio perteklius, pašalinami laisvi kūnai, pašalinamos perteklinės kaulinės išaugos (osteofitai) ir pan. Esant lokaliam kremzlės defektui galima atlikti mikrolūžių procedūrą.  Po tokių operacijų didžiąja dalimi gaunamas pagerėjimas – sumažėja skausmas, patinimas, pagerėja judesių amplitudė, pradingsta sąnario strigimo jausmai. Tai vienas iš būdų pagerinti gyvenimo kokybę bei atitolinti sąnario endoprotezavimo (dirbtinio sąnario keitimo) operaciją ar sąnario uždarymo operaciją (artrodezę). Dėl tokios operacijos reikalingumo ir prasmingumo sprendžia operuojantis ortopedas.

Čiurnos sąnario laisvi kūnai gali būti vystantis artrozei susidariusios laisvos kremzlių atplaišos, atlūžę osteofitai ir pan. Tačiau laisvi kūnai čiurnos sąnaryje pasitaiko ir jauniems žmonėms, kuriems nėra artrozės požymių. Tai buvusių traumų – dažniausiai sunkių čiurnos raiščių plyšimų ar lūžių padarinys. Dažniausias laisvų kūnų buvimo požymis – kartas nuo karto atsirandantis sąnario strigimo jausmas. Pašalinus laisvą kūną artroskopiškai – sąnarys daugiau nebestringa, užkretamas kelias tolimesniam sąnario žalojimui.

Keletas operacinių vaizdų:

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopija – laisvas kūnas sąnaryje


Blauzdinio pėdos sąnario artroskopija – laisvo kūno pašalinimas

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopija – priekinis blauzdikaulio osteofitas

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopija – vaizdas po priekinio blauzdikaulio osteofito pašalinimo

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopija – sinovitas

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopinė operacija esant lasivam kūnui, jo pašalinimas

Blauzdinio pėdos sąnario artroskopinė sinovektomija.

Ligonis operuotas dėl čiurnos sąnario potrauminės artrozės, priekinio bei užpakalinio sąnario ankštumo, laisvų kūnų sąnaryje. Po operacijos dorzofleksija padidėjo nuo 80 iki 100 laipsnių. Nebeliko priekinio ir užpakalinio ankštumo.

Čiurnos sąnario artroskopija dėl dauginių chondromatozinių kūnų ir priekinio blauzdikaulio osteofito. Atliekamas laisvų kūnų pašalinimas ir priekinio blauzdikaulio osteofito rezekcija, bei dalinė sąnario priekinės dalies sinovektomija.

Užpakalinė čiurnos sąnario artroskopija dėl užpakalinio ankštumo sukeliamo os trigonum.

Haglund egzostozės ( kulnakaulio ataugos ) artroskopinis pašalinimas esant skausmams už Achilo sausgyslės.

113 komentarų apie “Čiurnos sąnario artrozė ir laisvi kūnai, sinovitas

 1. Ligita

  Sveiki,

  Gavau patvirtinimą iš MRT, jog :M. tibialis posteriortendosinovitas. Eksudacinis sinovitas. Čiurnos sąnario laisvas kūnas.

  Man 25 metai ir dažnai begioju, ar reiktų operacijos?

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Laisvas kūnas sąnaryje nėra gerai, todėl gali reikti jį pašalinti artroskopinės operacijos metu.

   Pagarbiai,
   Gyd. Kęstutis Bliznikas
   artroskopija.lt / artroskopija.com / artroskopija.eu

   Atsakyti
 2. Irmantas

  Sveiki.vargina desne peda apie 4 metus.lankausi pas specialistus.mankstos,ideklai,reabilitacija atliekama…ploksciapadyste,ismuse kauliuka.traumos nuo ko prasidejo neprisismenu.
  paskutinio MRT tyrimas isvada
  Sokikaulio kaklo ir galvos kaulu ciulpu edema,zymesne medialineje puseje,kitu pakitimu kaule nematyti. Tolonavikuliniame,talokruraliniame,subtalariniame sanariuose saikingai padaugeje skyscio,saikinga sinovijos hipertrofija. Patine periartikuliniai audiniai,zymiau medialiai ties talonavikulniu sanariu. Nedaug edemiski sinus tarsi audiniai. Kituose kauluose,sanariuose pakitimu nematyti. Raisciu plysimo nematyti.
  Nezymus m.tibialis post.,mm.peronei tenosinovitas ,sausgysles n.y. Ktu sausgisliu makstyse skyscio nepadaugeje. Sausgysles,achilo sausgysle,plantarone aponeuroze,raumenys,kiti minkstieji audiniai,neurovaskuliniai pluostai n.y.
  Remotinio artrito nera bet toliau vyksta tyrima. Daktaras sako jokios operacijos daryti ka darau ir gerti wobenzym 5×3 ir etoricoxibum 120x1x14 d. Po keliu mensiu vaikstau lazdele.pablogejo.nzn ka daryti.

  Atsakyti
   1. Irmantas

    Sveiki. Raso Irmantas.gavau atsakyma is jusu ,kad nereikia operacijos. Pries kelias dienas lankiausi pas kita daktara ortopeda traumotologa. Padare pirma karta rengena. Perziurejes nuotraukas pasake kad reikia operacijos. Daktaro diagnoze plokscia peda (pes planus)ygyta ;(M19.07) pirmine kitu sanariu artroze,ciurna ir peda . Tikslingas operacinis gydymas planine tvarka. Is MRT tyrimo -sinus tarsi sindromas,TTP ir peroneus brevis tenosinovitas.sokikaulio kaulu ciulpu edema. Daktaras pasake kad tai ira del plokscios pedos problemos…neleidzia gyti izdegimams ir edemai. Rengeno nuotrauka taip pat rodo kad nukrypimai . Siulo daryti subtalarinio san.artodeze cia geresniu atveju kai nuskausmins koja ir patikrins ar kulnas normaliai atlieka funkcijas.o jeigu ne sunkioji operacija kulukaulio med.osteotomija. TTP rezekcija. FDL transpozicija i laivakauli artrodeze. Klausimas ar po tokios operacijos nepavykus dideles komplikacijos,kaip ateityje atsilieps?Ar reikalinka tokia operacija? Aisku as su vaistais vos vaikstau
    Dekui

    Atsakyti
    1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

     Laba diena.

     Aišku, kad geriausiai atsakys Jums pėdos specilistas. Klausykite, to specialisto, kuris dirba pėdos srityje. Aš neopruoju pėdos, todėl mano patarimai nėra tinkami galutiniam sprendimui priimti.

     Pagarbiai,
     Gyd. Kęstutis Bliznikas

     Atsakyti
 3. Mama

  Sveiki. Vaikas įsikirto į dešinės kojos blauzdą gegužės pradžioje (žaizdelė apie 0,4-0,5 mm). Kaulas nebuvo pažeistas, jokios kraujagyslės, sausgyslės taip pat. Žaizda buvo siųta, koja pradėjo tinti, sukilo temperatūra. Siūlus pašalino. Koją įdėjo į langetę ir joje pralaikė tris savaites. Žaizda visiškai sugijusi. Bet laikosi čiurnos sąnario patinimas. Jis taip pat šiek tiek laikosi šiltas. Vaikas konsultuotas chirurgų, angiochirurgų. Darytas MRT. Rodo nedidelį sąnario uždegimą ir šiek tiek skysčių. Du kartus skirta reabilitacija. Dabar nešioja kompresinę koją. Taip pat trečią savaitę geria ibuprofeną 3 k per dieną po
  1 tab. Reumatologas nusiuntė pasidaryti begalę tyrimų, kurių atsakymų laukiame. Sakė kai kurie užtruks iki mėn laiko. Tiesa, vaikui visiškai kojos neskauda, koja galima pasukinėti visomis kryptimis. Kitų sąnarių taip pat neskauda. Patinusio sąnario oda neparaudusi. Kokia Jųsų nuomonė apie mūsų situaciją-čia kažkokia traumos pasekmė ar rimtos ligos pradžia?

  Atsakyti
 4. Nijole

  Laba diena turejau trauma pries 6 men,susimusiau smarkai kojos keli bvo net didelia zaizda kuri gyjo ilgai,buvo rugseji atligta magnetinis tyrimas nustate sinovita edukacini,buvo paskirta terapija 5d ultra bet man vistiek tebe skauda negaliu ger ant jos tupet pasukt i sona maudzia ,o kai uzsidedi itvara skauda maziau ,ir ramibes busienioj ji skauda ypac kai pavaistai neapsivinojus kojos ir isponakties?

  Atsakyti
 5. Sigita

  Sveiki, koks yra gydymas ir kiek laiko trunka po artroskopinės operacijos. Ar eis pačiam apsitarnauti?

  Atsakyti
 6. Sigita

  Sveiki, koks yra gydymas ir kiek laiko trunka po artroskopinės čiurnos operacijos. Ar eis pačiam apsitarnauti po operacijos?

  Atsakyti
 7. Vilma

  Laba diena,

  Sergu artritu, sunykęs dešinės rankos kremzlinis audinys. chirurgas užsiminė apie sąnario uždarymą, bet prieš tai tiesiog pabandys pravalyti tas vietas, kur nėra kremzlės (viena operacija jau daryta). Ar jūs turite patirties su tokio pobūdžio operacijomis? Norėčiau išgirsti dar vieno gydytojo nuomonę.

  Atsakyti
 8. Kristina

  Laba diena.
  Prieš 4 metus aš dar dirbau troleibuso vairuotoja.Man pradėjo skaudėti riešus(abu).Gyd. nustatė Quervaini liga,2016 m.atlikta deš.riešo Deguervain anulotomijos operacij Kauno Klinikose.Praėjo trys metai,aš jaučiu kartais skausmus,tirpimą,o dažniausiai man skauda nuo judesio išorinė pusė.Reikia riešams rasti patoge padėtį kad nustotų skaudėti.
  Daktare prašau patarimo

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Gali problema ne vien deQuervain liga. Rekomenduočiau atvykti pas riešo sąnario specialistą konsultacijai.

   Pagarbiai,
   Gyd. Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 9. Vitalija

  Labadiena. Prieš 2,5mėn. patyriau trau mą. Diagnozuotas d.čiurnos raiščių plyšimas su avulsiniu lūžiu ( hematoma buvo labai didelė, gėriau antikoaguliantus ir priešuždegiminius). 5sav.langetė, 2sav. Įtvaras, 2sav.intensyvi reabilitacija. Šiai dienai yra nepilna judesių amplitudė, čiurnos sąnarys ištinęs . Planuoju pratęsti reabilitacija. (Labai neramu, nes yra operuotas k.kelias dėl disekojančio osteohondrito, bijau kad čiurnoje to paties nebūtų?)Ką Jūs patartumėte ? Dėkoju.

  Atsakyti
 10. Alma

  Sveiki,pries 3men operuotas stuburas.iki operacijos buvo uztirpus kaire koja-kulnas ir du pirstai-mazasis ir antras.po operacijos kulnas liko uztirpes,blauzda tapo skausminga,peda nekelia mano svorio del to slubcioju.rekomenduota manksta darau. ir iki siol tinsta tos kojos ciurna.ryta buna atsileidus.mane tai neramina.gal ka galit patart?

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Tai nėra mano sritis, todėl rekėtų Jums tai aptarti su gydytoju neurochirurgu ir gydytoju reablitologu.

   Pagarbiai,
   Gyd. Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 11. Viktorija

  Sveiki.
  Pas 13 metų mergaitę judinant čiurnas ir pėdos pirštus – čiurnos traška. Buvome prieš metus pas ortopedą – nieko blogo nematė.
  Šiuo metu tas traškesys niekur nedingęs, bet kartais jaučiasi diskomforto jausmas kol „nepatraškini“ tos kojos. „Patraškini“ – nepatogumas dingsta, bet traškesys toliau lieka.
  Neskauda, nepatinus.
  Planuojame vizitą pas ortopedą-traumatolą, tik labai jau ilgai reikia laukti vizito. Kaip manote, ar čia reiktų skubiai pasitikrinti?

  Atsakyti
 12. JOLANTA

  Laba diena , skauda kiekviena diena kaire kojos ciurnos sanari is vidines puses, sanaris truputi matosi pasuktas is vietos , traumu jokiu neturejus.

  Atsakyti
 13. Vilma

  Mano sūnus pasitempė raisčius nuėjome pas daktarus dūnui nustatė pirmo laipsnio patempima. Praėjo mėnesis laiko sūnui dar ištinus koja ka daryt?

  Atsakyti
 14. Arvydas

  Laba diena,
  Jau kokį mėnesi-pusantro 14 m vaikinas susiduria su čiurnos skausmu. Netinsta.
  Nuskausminamieji beveik nepadeda. Nemiega, kartais šlūbčioja.

  Padarė tyrimus: rentgena, tomografiją, o vakar ir rezonansą.
  Įtarė disektuojantį osteohondritą.
  Tačiau tyrimo išraše štai kas: distalinėje epifazeje prieky subchondraliai matomas apie 6 mm dydzio cistines formos prašviesejimas, sluoksnis šioje vietoje išplonėjės.

  Rentgenas: išilginiai pėdu sklaiutai sumažėjusio aukčio, išreikšta plokščiapadystė, pėdos sanario nedidelė valgus deformacija. Kraujo tyrimai – uždegimo, reumato nerodo.
  Gal pakomentuotumėt – nebežinom ka daryt toliau
  Dėkingi.

  Atsakyti
 15. Laima

  Po čiurnos traumos operacijos ir atlikus reabilitaciją, pradėjus minti kankino nežmoniški skausmai, tinimas. Atlikus rengeną nustatė, kad ištirpo sąnario kremzlė. Bus atliekama sąnario uždarymo operacija. Norėčiau paklausti ar tai vienintelis gydymo būdas ar yra ir kitų būdų?

  Atsakyti
 16. Saulius

  Laba diena man buvo atlikta čiurnos artroskopija jau praėjo pusantro mėnesio bet ji vistiek kai pavaikstai patinsta ir nelabai lankstosi ar galima masažuoti ir kiek kartų aciu.

  Atsakyti
 17. Janina

  Laba diena, Prieš du metus mano vyrui buvo lūžęs čiurnos sąnarys, sekė operacija ir gydytojas uždarė sąnarį ( artrodezė). Vyras serga cukriniu debetu II laipsnio (insulino nereikia dar užtenka geriamų vaistų), kraujagyslių praeinamumą tikrinamės ( dėl kojos), kol kas , sako, geras.Kojos spalva pilkai mėlyna ties čiurna ir daug storesnė, auname ortopėdinę avalinę, nustatytas chroniškas osteomelitas ir retėja kaulas. Dažnai lankomės pas chirurgą, nes pakyla temperatūra, kartais pratrūksta ir išbėga kraujuotas skystis, kartais įveda tamponus kad valytusi. Būkit malonus, turėčiau du klausimus:
  Pirmas- ar yra galima kokia pagalba, kad ir sunki namų sąlygomis, ta prasme ne stacionare išgydyti osteomelityą geriamais, leidžiamais vaistais , ar dar kokiais būdais?
  Antras – dėl cukraligės, spaudimo ir širdies vyras turi 50 procentų nedarbingumą, bet jam niekur nemini to sąnario ir su juo susijusių problemų ( vaikšto su kastiliais)
  Ar tai gali turėti įtakos darbingumo netekimui?
  Didelis ačiū, ir atsiprašau už trukdymą

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Osteomietlias sudtinga liga, parastai gydymo ilgai ir tik nedaugeliu atveju pilnai pagydoma. Cukrinis diabetas blogina situaciją ir galimybę pasveikti. Dėl nedarbingumo lygio sprendžia speciali komisija. Aš Jums negaliu nieko konkrečiai pasakyti.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas
   http://www.artroskopija.lt

   Atsakyti
  2. Nijole

   Laba diena ,turejau trauma pries 8men, susitrenkiau kojos keli buvo zaisda didele,pradejo pokiek laiko krli skaudet net naktim,dsre rugseji magnetini nistste edukacini sinovita,buvo terapija ultra paskirta ,bet man nepagerejo vistiek skauda,negaliu gerai ant tos kojos atsitupt naktim labai skauda kai ant sono guliu,kodel ji nepagijo kodel gydimas nepadejo ,buvo ir uzdegyminiai vaistai vartoti,o skausma jauciu visada

   Atsakyti
 18. Tina

  Labas.Man kulnyse yra ataugos,aplink sanari yra ataugu taipat yra sanario uzdegimas.Ryte sunku pradet vaikcioti,skauda sanari,tinsta,per peda tartum duria.Taikyta rebelitacija,vaistai.Skausmas nrpreina ar reikia taikyti chirurgini gydyma.

  Atsakyti
 19. Andrėja

  Sveiki, turiu problemų su pėdom nuo 17 metų, dabar man 19, jas vis labiau suka ir skauda beprotiškai kojos čiurną, ties kaulu patinimo lyg ir nėra, bet kai vaikštau nemalonus garsas traška, nešioju ortopedine avalynę, bet reikalai eina vis blogyn, nebežinau ką daryti, ar dar įmanoma man padėti? Ar ateityje išvis tikėtis blogiausio? Ačiū.

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Rekomenduočiau atvykti į konsultaciją pas pėdos/čiurnos specialistą. Gali reikti kompleksinio sprendimo.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 20. Audronė iš Rokiškio

  Prieš metus automobilio durelėmis prasikirtau blauzdą. Buvo labai maža žaizdelė, net kojinės liko sveikos. Tačiau koją pradėjo skaudėti, žaizda didėjo. Skausmai pasidarė nepakeliami. Po 10 mėnesių chirurgas žaizdą užgydė. Tačiau sutino kojos čiurna, virš jos atsivėrė trys žaizdos. Buvau pas reumotologą, angiochirurgus, endokrinologus, odos gydytojus.Tik odos gydytoja nustatė, kad tai odos vaskulitas. Skausmai nesibaigia. Skauda visą pėdą. Lankiausi skausmo klinikoje, po to 10 seansų badė adatomis. Negaliu miegoti dlė nuolatinio skausmo, o dirbti reikia. Pati nuvažiavau pasidaryti čiurnos magnetinio rezonanso.

  Išvada:Pradinė nežymi čiurnos ir pėdos vidurinės dalies sąnarių artrozė, Šokikaulio trochlea atraminiame viduriniame medialiniame paviršiuje nežymus senas osteochondrinis pažeidimas. Patinę baluazdos dist.dalies ir čiurnos poodiniai audiniai.

  Suprantu, kad man reikalinga operacija, bet traumotologas paaiškino, kad pirmiau turiu užgydyti žaizdas. Jos negyja ir atrodo, kad atsiras daugiau. Ką patartumėte daryti?

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Taip, pirmiau reikia užgydyti žaidas. Reiktų apsikonsultuoti ir su angiochirurgu, dėl kojos kraujotakos.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 21. Gabrielė

  Sveiki.
  Jau savaitę skauda dešinė čiurna. Diskomfortą jaučiu nuolat, tačiau einant skausmas aštrėja. Kai lipu laiptais jausmas, kad kažkas pjautų koją per kaulą, skausmas tikrai aštrus. Jokių „nikstelėjimų“ ir traumų nebuvo. Koja neištinusi, neraudona.. Kas tai galėtų būti? ir ar tikrai gali būti skausmas toks aštrus ir nuolatinis, tačiau išorinių pakitimų jokių…

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Rekomenduočiau kreiptis į specialistą nuodugnesniam ištyrimui.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 22. Dainius

  sveiki norejau paklausti kai einu kojos ciurnoje girdisi traskejimas beveik nuolatos kartais traskejima lydi skausmas ka galetumete patarti ir kuo gyditi

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Jei skausmo nėra, tik traškįjimas, paprastai nereikia daryti nieko.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 23. Odeta

  Sveiki. Nežinau kaip teisingai įvardinti bet man skauda čiurną, ne visada bet dabar dažniau skauda. Pilnai negaliu padėti kojos, jausmas lyg strigtu kaulas. Seniau esu turėjusi su ta pačia koja traumų, raiščių plyšimo ir skilusio kaulo. Tai gali būti ataugos? Gal yra būdų kaip numalšinti skausmą kol bus galima pas gydytoja patekti? Ačiū už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Atlikite čiurnos sąnario dviejų krypčių rentgenogramas ir atvykite konsultacijai.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 24. Valerija

  laba diena, dariausi ciurnos magnetini rezonanca ir pripazino sausgysliu susidevejima, ar tai pagydoma ir kaip?

  Atsakyti
 25. skauda

  sveiki.jau dvi savaites kenčiu skausmą kojose.sutinę abiejų kojų vadinami kauliukai.negaliu lankstyt pėdų.skausmas deginantis.jau ir ties keliais jaučiamas.nžn kur kreiptis ir ar tai rimtos ligos pradžia. ačiū.

  Atsakyti
 26. joleta

  sveiki.jau dvi savaites kenčiu skausmą kojose.sutinę abiejų kojų vadinami kauliukai.negaliu lankstyt pėdų.skausmas deginantis.jau ir ties keliais jaučiamas.nžn kur kreiptis ir ar tai rimtos ligos pradžia. ačiū.

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Kreipkitės į specialistus. Greičiausiai bus reikalinga ir reumatologo k-ja

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
 27. Fausta

  Sveiki, kuom skiriasi čiurna nuo kulkšnies? Kaip vadinamas tas išsišokęs kauliukas netoli pėdos? Dėkoju už atsakymą.

  Atsakyti
  1. Kęstutis Bliznikas Įrašo autorius(-ė)

   Laba diena.

   Čiurna – platesnė sąvoka, apimanti tiek vidinę, tiek išorinę kulkšnis, bei bvlauzdinį opėdos sąnarį su kapsule ir aplinkiniais raiščiais. Jei tai išorinėje pusėje – tai greičiausiai Jūs kalbate apie išorinę kulkšnį.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

   Atsakyti
  2. Nijole

   Laba diena ,turejau trauma kelio kojos buvo daryta magnetinis,nustate sinovitas,buvo ultra proceduros pakirta ,bet man nepagerejo vistiek skauda,negaliu gerai ant tos kojos atsitupt naktim labai skauda kai ant sono guliu,kodel ji nepagijo kodel gydimas nepadejo ,buvo ir uzdegyminiai vaistai vartoti,o skausma jauciu visada

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.