Artroskopinis kelio sąnario išorinio menisko horizontalaus plyšimo susiuvimas

Artroskopinis kelio sąnario išorinio menisko horizontalaus plyšimo susiuvimas

Atliekamas išorinio menisko horizontalaus plyšimo susiuvimas. Artroskopinė operacija. Operacijos metu išsaugomas ir rekonstruojamas meniskas. Atliekamos 4 vertikalios siūlės panaudojant „išorė-vidus” techniką, siūnant Nr.0 storio siūlu.

4 komentarai apie “Artroskopinis kelio sąnario išorinio menisko horizontalaus plyšimo susiuvimas

 1. Sveiki. Atlikts MRT 2017.12.08 išvada: girnelės aukšta padėtis,infrapateliarinis lateralinis ankštumas. Girnelės II laipsnio chondromaliacija. Gal galit paaiskit kaip tai suprasti?Ir kokio gydymo tikėtis?

  1. Laba diena.

   Tai yra girnelė paislinkusi išorinės pusės link ir trumpesnis išorinis girnelės raištis. Todėl atsiranda ankštumas. Pirmiausia reika pradėti taikyti fizioterapiją ir kineziterapiją. Esant sunkesniems atvejams, kai konservatyvus gydymas neduoda efekto – gali reikti ir operacinio gydymo.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

 2. Laba diena,
  Prieš keturis metus dariausi abiejų kelių MRI, nes ilgiau pavaikščiojus ar pavažinėjus dviračiu visiškai negaliu paeiti. MRI išvadoje parašyta „nežymus lateralinis patelofemoralinis ankštumas. Aukšta girnelės padėtis”. Taip pat aptikta nedidelė Beikerio cista bei nedidelis skysčio kiekis sąnario ertmėje. Kadangi daug vaikštau su sunkia kuprine, norejau pasiteirauti ar ši procedūra padėtų atsikratyti skausmo bei apsaugoti kelius kartu prailginant jų tarnavimo laiką.

  Iš anksto dėkoju.

  1. Laba diena.

   Sunku pasakyti. Tik konsultacijos metu galima įvertinti, kiek aptikti pakitimai sąanaryje susiję su Jūsų skundais. Todėl rekomenduočiau kreiptis į ortopedą traumatologą konsultacijai.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.