Artroskopija

Informacinis puslapis apie artroskopiją

232 Comments

 1. Laba diena,

  Padarė kojos kelio magnetinį tyrimą po girelės išnirimo. MPFL proksimalinio segmento avulsinis plyšimas. Girelės ir šlaunikaulio laterainio krumplio kontūzijos zonos. Patella alta. MKR l° plyšimas, patempimas. Aplinkinių audinių adema. Skystis sąnaryje. Ar reikalingas chirurginis gydimas?

  Iš anksto dėkoju.

 2. Sveiki,
  Prieš 7 savaites turėjau traumą kairio kelio sąnariui. Po mrt gavau atsakyma:
  Aukšta girnelės padėtis ir lateralizacija, jos kremzlė be žymesnių defektų. Prepatelarinių audinių edema. Lateralinis patelofemoralinis ankštumas. Šlaunikaulio vagos ir atraminių paviršių kremzlė be žymesnių pakitimų. Nedidelis kiekis skysčio kelio sąnario ertmėje.

 3. Laba diena padarė kojos kelio magnetinį tyrimą ir rado šlaunikaulio lateralinio krumplio subchondrinis nepakankamumo lūžis /1 st.AVN.kelio sanario pradinę go patarkit kaip gydytnartrozę sinovitą ir minkštųjų poodinių ir periartikulinių audinių edemą . Patarkit kaip gydyt gydytojas sakė kad operuot nereik

 4. Sveiki,

  Gavau MRT išvadas : aukšta girnelės padėtis, II-III laipsnio kremzlės plyšimai., M.poplteus tendinozė, nedidelis kiekis skysčio kelio sąnario ertmėje.

  Ką reikėtų daryti toliau?

 5. Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokio gydymo reikėtų imtis? Man 21m. MAN SUPRAPATELIARINIS BURZITAS.
  LATERALINIO MENISKO PRIEKINĖ IR DORZALINĖ PREMENISKINĖ CISTA.
  INTRASĄNARINIS SINOVITAS.

 6. Laba diena. Atlikus MRT tyrimą būvo nustatyta: Nežymiai edemiški audiniai tarp tr.iliotibialis ir šlaunikaulio lateralinio krumplio – derinti su klinika dėl tr.iliotibialis trinties sindromo. Nedidelis kiekis skysčio kelio sąnario ertmėje.
  Ką tai galėtų reikšti? Ar reikalingas chirurginis gydimas? Ačiū už atsakymą.

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Eiti prie įrankių juostos