artroskopija

Informacinis puslapis apie artroskopiją

135 Comments

 1. Sveiki,pasidariau desiniojo kelio sanario magnetinio rezonanso tomografija,isvada :Patella alta.PF ||-|||°chondromaliacija.Lateralinio patelofemoralinio ankstumo pozymiai.Nezymus eksudacinis sinovitas,pes anserinis ir pavirsinis infrapateliarinis bursitai.Kas tai yra ar operacija kokia nors reikalibga?

 2. Labadiena.Noreciau Jusu konsultacijos del diagnozes.Echoskopija darant diagnoze vidinio menisko plysimas.Po magnetinio rezonanso raso isorinio menisko 2laipsnio degeneraciniai pakitimai,patelofemorlaine 2-3laipsnio chondromaliacija,nezymus eksudacinis sinovitas.Koks butu gydymas?Aciu

  • Laba diena.

   Rekomenduočiau atvykti konsultacijai. Reikia spręsti pagal skundus. Aišku, kad MRT tyrimas yra žymiai tikslesnis nei echoskopinis.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

 3. Sveiki, abieju kelenu problema, Ypac desinysis, i antra auksta uzlipau ir po keliu min nulipau. buvo labai sunku, tarsi kazkas viduje, vakara po tokios treniruotes kelenas istines ir vos lankstesi.. Seip atsitupti negaliu jau labai senai o jei isdrystu tai be isikibimo neatsistosiu ne uz pinigus..
  Patarkite ka daryti, pati ne Lt, galiu kreiptis ir cia pas daktara, bet eiles… man tik 56 o taip norisi dar normalei vaikscioti..traumu nebuvo..
  mano emailas. raiboji 2017@gmail.com. Lauksiu atsakymo..

 4. Laba diena,
  atsitūpus atrodo kad kelio sąnarys išeina į šoną,atrodo, kad ten kaulai prasikeičia, tiesiant koją su skausmu atsistato. Ta problema keletą metų buvo dingus, dabar vėl atsinaujino, baisu net pritūpt. Kas čia per problema ir į kokį specialistą reiktų kreiptis. Man 50 metų. Ačiū 🙂

 5. Laba diena. Kenčiu nuo didelio kelėnų skausmo, ypač dešinės kojos. Kelėnai labai traška, kartais „užsikerta“. Dėl skausmo neina miegoti, skausmas stiprus, nesvarbu ar vaikštau, ar guliu. Prieš kelis metus diagnozavo chondromaliaciją, bet gydymo jokio neskyrė. Ką būtų galima daryti, kad palengvinti skausmą, gal yra koks gydymas?
  Pagarbiai,
  Indrė

 6. Laba diena po MRT tyrimo isvada: auksta girneles padetis,leteralinio pavirsiaus 2 laipsnio chondromaliacija? Ir vaiksciojant labai skauda kelį ka reiktu toliau daryti ?

 7. Sveiki,
  turėjau kelio traumą, padarius magnetini rezonansą pasakė, kad šiek tiek pažesta kelio kremzlė. Daktaras ištraukė kraujo iš veno, atskyrė eritrocitus ir suleido į kelėną. Po metų pradėjau jausti lyg kelis užstringa, kartais net negaliu ištiesti kelėno ar tai darau per skausmą.

  Suprantu, kad tai nėra gerai, tačiau ar turėčiau skubiai sunerimti ir pasirodyti specialistui?

 8. Laba diena. Padare magnetini rezonansa o isvadose parasyta : nezymus skysciaus perteklius suprapateliariai, suprapateliarinis ankstumas, sekli patelofemoraline vaga, medialinis patelofemoralinis raistis nevisai atrukturinis. Ka tai reiskia? Ar tai rimta?

  • Laba diena.

   Reikalinga vertinti vaizdus ir skundus kartu apžiūros metu. Todėl rekomenduočiau kreiptis konsultacijai.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

 9. Sveiki. Atsirado vidindei kelio pusei tempimo jausmas. Kartais ganetinai skausmingas. Tupiant girgzda ir pilnai atsitupus buna toks garsas trekst. O jei svoris kliuna tai kojai skauda kelia. Pries 8m tai kojai buvo trukes meniskas. Kas tai

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.


Eiti prie įrankių juostos