artroskopija

Informacinis puslapis apie artroskopiją

13 Comments

 1. Laba diena.Prieš mėn pajutau kojos sąnario čiurnos skaumą, atsirado staigiai,iš niekur nieko…Skausmas trunka tam tikrą laiką ( pvz. 3 val.) Praeina keliom dienom…po kiek laiko labai greitai pradeda skaudėt,nei paeit,nei primynt…Iš išorės apie čiurnos sąnarius yra apaugę tokiom “ mėsom“, bet tai yra labai jau senai.Ką patartumėte daryti su tom kojų čiurnom?Iš anksto dėkoju.

 2. Sveiki,
  2017-01-12 susilaužiau dešinį šokikaulį ir kaip sakė gydytojai ‘įplėšiau kelis raiščius’. Gipse, o vėliau langetėje buvau iki balandžio. Reabilitacija truko truko apie du mėnesius. Tačiau skausmai nepraėjo ir vasaros pabaigoje diagnozavo artrozę. Gruodžio 11 darė atroskopiją ir išvalė laisvuosiu kūnus bei ‘apšlifavo’ kremzlę. Šiuo metu atlieku reabilitacija, tačiau būklė kojos nelabai gerėja. Daktarų nuomonės skirtingos, vienas sakė, jog su laiku pagerės, kita teigia, jog reikės ‘uždaryti sąnarį’. Pati intensyviai sportavau, o jau ir laiko praėjo pakankamai daug. Tai ar man kaip pirmasis gydytojas teigė, palaukti iki balandžio ir pradėti sportuoti, kad ir kokia būklė bus. Ar geriau jei negerės atvykti konsultuotis?

 3. Sveiki,

  prieš metus patekau į avariją ir buvo sutraumuota k. koja (abiejų maleolų lūžiai, išnirimas, šeivikaulis,blauzdikaulis lužo). Per šį įvykį buvo sutraumuotas ir čiurnos sąnarys, nustatyta trečio lygio artrozė. Judesiai per čiurna riboti, kontraktūra didelė. Jaučiu skausmą vaikštant, didžiulis diskomfortas. Ar dar įmanoma ką nors padaryti su artroskopija, kad galėčiau normaliai funkcionuoti ar jau reikia endoprotezo?

  Labai laukiu Jūsų atsakymo.

  Pagarbiai, Austė

 4. Sveiki,
  Man buvo atlikta čiurnos artroskopija, ar normalu kad po operacijos praėjus 2 savaitėms sanarys yra karštas ir kai pavaikštai vėl sutinsta? Ar tai išnyks?

 5. Sveiki,

  Man buvo atlikta čiurnos artroskopija, ar normalu kad po operacijos praėjus 2 savaitėms sanarys yra karštas? Ar tai išnyks?

  • Laba diena.

   Taip būti gali, reikėtų mažinti fizinį apkrovimą ir nepraeinant skundams – kreiptis pas operavusį gydytoją.

   Pagarbiai,
   Gydytojas ortopedas traumatologas,
   Kęstutis Bliznikas

 6. Sveiki.buvo atlikta ciurnos operacija.vale sanari po kaulo luzio.po keliu dienu galima nusiimti tvarsti?

  • Laba diena.

   Tą turėjo Jums suraštyi operavęs ortopedas. Tvarstis paprastai nuimamas po siūlių išėmimo, t.y. maždaug už 10-14d. po operacijos

   Pagarbiai,
   Gyd. Kęstutis Bliznikas

 7. Sveiki.norejau paklausti kiek įprastai trunka reabilitacija po čiurnos artroskopines operacijos?

 8. Sveiki. Man (67 m.) yra kairės kojos tibiofibuliarinio sąnario vidutinio sunkumo artrozė. Kur man kreiptis dėl artroskopinio gydymo – operacijos.

  Pagarbiai, Leonardas

Parašykite komentarą

Required fields are marked *.


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Eiti prie įrankių juostos